| Anonymus3000 a întrebat:

Vreau si eu un link de unde sa pot lua fishboot pentru metin2ro unul care sa mearga usor si sa mearga toata ziua si sa deschida pesti automat am mai avut fishboot da nu stiam cum sa il folosesc asa ca daca imi puteti si explica cum sa folosesc as fi recunoscator dau fundita repede

1 răspuns:
| Mystyk a răspuns:

Mda din pacate nu mai merge fishboot pe ro.sau upgradat si ei si nu mai merge, am avut si eu, mi-a mers bine dar cand sau upgradat nu mai merge...