| ChangeName a întrebat:

Vreau si eu un program cu care sa pot adauga fotografiilor un scris smecher.

6 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Incearca pe Ipiccy.com. Sunt o multime de metode de scriere, si sunt smechere. daca nu stii cum, iti pot aratawinking
Nu are rost sa descarci programe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picmonkey

| 00SweetTweety00 a răspuns:

PicMonkey ♥ are multe, multe scrisuri happy ( trebuie sa il studiezi bine ) :*
Funda? puppy dog eyes

| Rozetta a răspuns:

Http://photoscape.joydownload.com/&c=123? gclid=COrmtYfj57sCFYNf3goddhwA8w

incearca PhotoScape!

| CristinaEly a răspuns:

PICMONKEY, PIZZAP, PHOTOSCAPE, sau orice program descarcat in telefon sau in calculator, toate au scris!