| GirlChildish a întrebat:

Vreau si eu un program de facut filmulete din poze va roog... cine stie sa imi zica si mie.

5 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Windows Movie Maker (daca ai windows xp il ai deja instalat), pro show producer(mi se pare cel mai bun), proshow glod!

| D3Dulici a răspuns:

Movie maker! scrii pe google. movie maker free download.si il gasesti foarte repede:X
si este si simplu de folosit! Ai niste spati unde pui pozele in ordinea pe care o doresti:*si dupa pui muzicaa:X

| Dany4you a răspuns:

Windows Movies Maker...Probabil il ai deja in calkulator

| GirlChildish explică:

Multumesc pentru ajutor big grin :*