| LiaGore a întrebat:

Vreau si eu un program de taiat o poza si sa pot sa o lipesc pe alta pozabig grin

Răspuns Câştigător
| Cosmin65 a răspuns:

Incearca Photoshopul, e foarte bun. Dar e si dificil trebuie sa cunosti bine engleza si sa urmaresti niste tutoriale pe net daca nu te descurci poti incerca photoscape-ul e mai simplu. big grin

6 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Eu una folosesc gimp! e foarte usor de folosithappy

| Iasmiine a răspuns:

Gimp

| CookieDiamond a răspuns:

Kiduu happy i-a si tu photoeditor photoshine laughing le am si ewwinking >big grin

| nicoleta24 a răspuns:

Photoshopul e foarte bun si complex pentru orice fel de editare a unei poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe google: programe de modificat poze si ati apare acolo

| Baraboiu_Ady_1989 a răspuns:

Eu iti spun parerea mea gimp este un program foarte bun dar nu se compara cu photoshop pentru ca photoshop are o alta grafica dar nu oricine isi permite sa cumpere photoshop dar iti recomand gimp