| MosCraciun a întrebat:

Vreau si eu un site de unde as putea sa descarc "efecte speciale"?
Adica din astea care se folosesc in filme.

Răspuns Câştigător
| NEC a răspuns:

Http://download.cnet.com/Special-Effects/3000-2186_4-10016700.html sper sa-ti fie de folos dar ca sa fii foarte bun trebuie sa inveti sa folosesti photoshop-ul :D :))

3 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Nu exista asa ceva.
Fiecare producator in efecte speciale nu posteaza programe cu efecte speciale pe net.
Americanii au calculatoare speciale pentru asa ceva si multe programe. Fiecare producator cu ideile lui.

Răspuns utilizator avertizat
| FemeiaPaiangan a răspuns:

De ce nu folosesti Windows Movie Maker?