| AloneQsFini a întrebat:

Vreau si eu va rog niste filme gen Undisputed.sau cu inchisori si evadati.

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Dacă nu l-ai văzut până acum, încearcă The Shawshank Redeption,un film uluitor, excepţional. Povestea este genială, iar distribuţia.mai bine de atât nu cred că se putea. Este emoţionant, redând nedreptatea petrecută pretutindeni. Un film ce trebuie văzut măcar odată, dar te asigur că odată văzut, îţi vei dori să îl revezi din nou şi din nou.
http://www.cinemarx.ro/......-1702.html
Baftă!