| WaxX a întrebat:

Vreau site-uri anti-plictiseala...nu stiu ceva gen akinator.com sau site-uri pe care poti face diverse teste. ceva mai distractivhappyFunda cele mai multe si interesantehappy!

4 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3b5_cQBap9w

mai sunt pe canalul respectiv si alte videouri asemanatoare.

| Biiskrem a răspuns:

TPU happy
Nu te plictisești când vezi atâția cretini. În ce privește testele, îți e testată răbdarea și inteligența.

O seară frumoasă!

| Andrei_Militaru_1995 a răspuns:

Recomand site-ul jooc.org

| SweetySweetySweety a răspuns:

Salut! Poti sa incerci pe site-urile: -"www.clopotel.ro". Da pe categoria "distractie" si pe "teste". Acolo vei gasi multe teste interesante pentru baieti, pentru fete... Sunt o multime de categorii... Este foarte interesant!
- Facebook :D (daca ai)
Este tot ce stiu :) Sper ca te-am ajutat!