| 9Happycitha9 a întrebat:

Vreau statusuri cât mai multe, dar frumoase!
Unele pot fi cu înjurături, dar în engleză!

Dau fundăă!

Răspuns Câştigător
| Cristiana2011 a răspuns:

Fac ce trebuie sa fac sa`mi fie bine, numai eu stiu smug, o sa fiu exact asa cum o sa fiu. Viata mi`o traiesc dupa regulile mele, nu am timp de sfaturi sau de alte vorbe relewinking! kiss

Ai crezut ca faci ce vrei... Dar ai scazut in ochii mei. daca te purtai discret smug happy. Te consideram destept smug!

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte oh go on.

Nu prefera frumusetea care este in zadar, ci prefera caracterul care este atat de rar love struck!

Si când crezi ca nimic nu`si mai are rostul, apare cineva si schimba totul smug!

Eu credeam ca lumea`i rea si` intunecata :-s! Dar tu iubire ai facut-o colorata >; d!

Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata happy. Unii nu vor sa le-accepte. Altii pe seama lor invata happy!

Daca tii la cineva, Nu`l minti. nu-l injura. Nu`l uita. Nu`l ignora. happy. Da`i afectiunea ta! smug

Nu pune intrebari la care nu vrei sa le afli raspunsul!;; )

Doamne straight face imi fac cruce. Cand vad o proasta cat de bine o duce oh go on!

Valoarea unui prieten nu o cunosti decat atunci cand il pierzi oh go on!

Cum sa nu fiu rea thinking cand de la cei dragi auzeam in loc de sfaturi " E treaba ta ce faci happy "!

Sunt extrem de simpla si extrem de clara smug! Dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara :p!

Desi toti suntem de acord cu frumusetea interioara, ne topim dupa ambalaje!

si-ar fi mai simplu si mult mai usor sa nu`ti mai pese uneori!;*

Am un zambet fals pe care toata lumea`l crede. Doar ca sa-i arat prostului ce pierde`!

Cand te`au doborat niste cuvinte, nu te lasa, mergi inainte!

Sunt multe intrebari la care n`am gasit raspuns, si multe vise la care inca n`am ajuns =p~!

Esti departe. oh go on. ne leaga doar cuvantul " poate "... Eu sunt aici! Tu unde? Parca totul ne desparte happy!

Ma intreb si azi cum am putut sa am incredere in tine thinking, in cuvintele alea ce pareau al naibii de sincere oh go on.

Ai o multime de motive dar de fapt n`ai nimic happy.

Stii prea bine ca nu ai varsat in viata ta o lacrima adevarata pentru persoana mea oh go on!

Secretu` e sa risti smug. sa te simti bine si sa castigi love struck!

Trebuie sa`mi pese mai mult de mine. Cateodata sa faci rau, aduce bine!

Iert, dar nu uit! happy

Nimic nu e departe smug cand. iubesti :*!

Hey señorita, como puedes ser tan linda?

Nu tot ce zboara se mananca;>. Nu inca happy!

Spun tot ce`mi da prin cap. Chiar cand ai vrea sa tac love struck!

Funda?!

2 răspunsuri:
| andreuta88 a răspuns:

1.Ochii mei de nu mai vor să te privească. E vina ta că i`ai făcut să te urască!
2.Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!
3.Un singur lucru bun am invatat de la tinebatting eyelashes. sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine!
SI MULTE ALTELE POTI GASI PE PHRASES(NEW) DAK AI CONT DE FACEBOOK... SPER CA TEA-M AJUTAT PWP:*

| ionalexandru98 a răspuns:

Bagamias **** in copii lu mata