| luonica7love4 a întrebat:

Vreau un cont de webkinz dar sa nu fie expirat dau 30 de fundite

Răspuns Câştigător
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Luna30 utilizator cod 451233, funda aici!

10 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Vasilica15 e utilizatoru si codul e 123654

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

A mers?:O l-am zis la nimereala

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Acolo scrie 30 fundite.cum facem?

| RobertaIulia a răspuns:

Am 10 Webkinz, in totalam dat pe toti 900 sute, si daca iti dau contul tu vei schimba parola.Nu vad de ce pui intrebari la care poti sa iti raspunti singura! clar ca NU

| luonica7love4 explică:

Vreau numele de utilizator si parola, va rogg

| luonica7love4 explică:

Nu vreau codul vreau contul si in plus codul nu e numai din cifre

| luonica7love4 explică:

Da va dau daca merge contul si vreau mesaj privat sau da-mi cerere de prietenie pe facebook ma cheama stoicescu ruxandra

| luonica7love4 explică:

Hai va rog please!

| luonica7love4 explică:

Va rog, eu am 12 webkinzi dar mi-a expirat contul si nu mai pot sa intru si nici nu vreau sa imi fac cont de proba iar parintii nu mai vor sa mai imi ia inca un webkinz si am nevoie urgenta de un webkinz. Daca sunteti buni imi dati si mie va rog un webkinz.

| luonica7love4 explică:

Promit ca nu schimb parola