| Patyi a întrebat:

Vreau un film horror ceva de genul cu tineri care pleaca in alt oras, mexic, prin excursii si acolo se-ntampla lucruri ciudate. Dau funda. Multumesc! :*

8 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Friday 13th. E superb. Bafta!

| 12AA a răspuns:

Stiu ce ai facut asta-vara ...Vizionare placuta!

| Mandy693 a răspuns:

Wrong turn 1 sau chiar si wrong turn 2

| xgaming31 a răspuns:

House of wax

| TOoORex a răspuns:

Ai vazut cumva vineri 13. daca iti plac filmele horror este un film bun

| Azrael a răspuns:

Cat imi dai sa te omor happy Bafta

| larisa222 a răspuns:

N-am uitat ce-ai facut asta-vara. e un film minunta merita vazut este exact ce cauti!:*

| Creanga_Ion_1987 a răspuns:

Am vazut mai de mult un film cu 3 tineri care pleaca intr-o excursie si erau 3 fete acolo care duceau baietii la niste doctori sa ii omoare stie cineva cum se numeste filmul
?