| STEFANXxX a întrebat:

Vreau vara aceasta sa imi fac un tricou personalizat. Spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac.Sa-mi aduc un tricou sau nu? Si vreau sa stiu cam cit costa. FUNDA!

1 răspuns:
| SWAGGER a răspuns:

Ca sa stii eu mi.am facut un tricou..in karrefour, dar trebuie sa iti aduci tu un tricou si poza sau imprimeul pe care il vrei pe un stick sau pe telefon(trebuie sa ai cablu de date)..si te va costa cam 35 de lei(eu atat am dat) sper ca te.am ajutat... FUNDA? big grin