| Mariaa_Anaa_1996 a întrebat:

Vreauu si eu descrieri pentru poze pe facebook happy.
Dau funda

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DiamantulAuriu a răspuns:

Înşelându-i pe alţii, te înşeli pe tine!
Oamenii nu pot schimba adevărul, dar adevărul îi poate schimba pe oameni. happy
Sunt momente în viaţă, în care oricum ţi-ar sta corpul, sufletul e în genunchi! big grin
Ştii ce-i frumos la fotografii?! Că rămân aceleaşi chiar şi atunci când oamenii se schimbă!:^^
Ca o piesă de teatru, așa este viața: nu contează cât de mult a ținut, ci cât de frumos s-a desfășurat.
Nu ignora persoana careia ii pasa de tine. Pentru ca intr-o zi vei realiza ca ai pierdut luna, incercand sa numeri stelele... big grin
Traim unele dezamagiri, ca mai apoi sa avem niste bucurii mult mai mari!
Ce facem pentru noi moare cu noi... Ceea ce facem pentru altii, pentru lume, ramane nemuritor...
Principalul lucru în viaţă — e FAMILIA! Cariera — nu te asteapta acasa, banii — nu-ti sterg lacrimile iar faima — nu te îmbrăţişeaza noaptea!
Vremea trece, anii se duc si iti dai seama cite persoane ai cunoscut si cite au mai ramas langa tine.
Trebuie să înveți să mergi prin ploaie, nu tot timpul va fi soare în viața ta!
Uită-te bine la lucrurile mici din viaţa ta, pentru că într-o zi vei înţelege că de fapt erau mari...
Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar. nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar!

| NuTeCred a răspuns:

Intra pe messok.ro, o sa gasesti de toate acolo. Succes! happy