| OoPaMpAmoO a întrebat:

Woozworld
As vrea sa stiu si eu de ce s-a schibat jocul woozworld asa de mult. Cei care au jucat de vreo doi ani cred ca stiu ca woozworld era total diferit.Erau Nationz care ne diferentiau uni de ceilalti.Eu, de exemplu am fost in Colony V, Voi? Fundita plus vot raspunsul care ma ajuta happy

2 răspunsuri:
| IulyAnaMaria a răspuns:

Pai asa se planuieste cand ne arata ca in joc se lucreasa se fac schimbari (e normal )dar nici eu nu stiu de ce

| Sato_Cascaval_1990 a răspuns:

Mdea am jucat si eu dar se plictisea ff mult lumea si lau schimbat happy dar era tare mai vechi decat acu acu e varza murata cu placintasad