| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Acum cativa ani m.am jucat un joc in care iti faceai un personaj si apoi trebuia sa parcurgi anumite mape facute ori de cei ce au facut jocul ori de alti player, iar la randul tau puteai face si tu mape...jocul era pe browser si as vrea sa il mai joc doar ca nu stiu cum se numeste! Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Despre ce era jocul? Adică ce făceai?

| InTeReSsUl04444 explică (pentru Gonrax):

Deci...iti alegeai un caracter standard sau iti facei unul iar apoi trebuia sa parcurgi diferite mape cu diferite obstacole. ceva gen arcade si puteai la randul tau sa faci mape.E ceva gen supermario doar ca mult mai evoluat...