| AvalohAlyn a întrebat:

X Factor sau Vocea Romaniei? De ce?

7 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Imi plac ambele pentru ca iubesc muzica, imi place sa vad noi artisti in devenire, mai pe scurt ma relaxeaza astfel de emisiuni. Prefer mai mult X Factor fiindca juriul e mai funny. Prima editie din noul sezon mi s-a parut foarte amuzanta. La Vocea Romaniei e mai multa tensiune, dar de cand a plecat Moga parca s-au mai linistit un pic apele, desi mie imi placea ca si jurat.

| Freya1 a răspuns:

X factor ca imi sunt mai simpatici

| Samariteanul a răspuns:

Inainte as fi zis Vocea Romaniei ca erau talente, insa acum zis ca astea 2 rep o pierdere de timp.E ok sa te uiti la oamenii talentatii, dar trebuie sa lucrezi si la talentul tau pentru viitorul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una. le urasc!

| missfatadelatara a răspuns:

Românii au talent.

| cyupaku a răspuns:

Nici una

| VictorFenrir a răspuns:

Nici una, sunt doua cacaturi despre cantaciosii afoni si necunoscuti.