| Orkroc a întrebat:

Care emisiune este mai buna Vocea Romaniei sau X Factor?

Răspuns Câştigător
| Pufuh a răspuns:

Vocea romaniei deoarece este mai original decat x factor, plus ca este o emisiune foarte distractiva

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Felix2009 a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult X Factor

| Letty03 a răspuns:

X factor e foarte tare, eu la asta m-am uitat. Dar s-ar putea sa fie tare si Vocea Romaniei. Eu nu stiu. E parerea ta care iti place si care nu. Sunt deciziile tale!winkingwinkingwinking

| leiciu a răspuns:

Vocea romaniei deoarece ideea alegerii jucatorilor a fost originala.

| Fantastic7 a răspuns:

Romanii au talent.

| dianaaaaax a răspuns:

Vocea României.

| anutza6117 a răspuns:

VOCEA ROMANIEI (x factor e cam naspa )

| BlackDarkAngel a răspuns:

Mie imi place mai mult Vocea Romaniei, totusi ramane la alegerea ta pentru ca fiecare om are gusturile sale. happy

| Tudorpip a răspuns:

E vocea ta, VOCEA ROMANIEI! Si Antrenorii, si prezentatorul sunt super simpatici.

| laviiiii a răspuns:

Vocea Romaniei(sa stii ca au inceput preselectile in caz de vrei sa te inscri)

| JoMan a răspuns:

Eu personal indragesc vocea romaniei!