| JustLauren a întrebat:

You like ashley tisdale? but vanessa hudgens?

Răspuns Câştigător
| baby C a răspuns:

Pe aman2... dar mai mult pe vasnessa hudgens... ea arata bine oricum...si daca nu zambeste...

16 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

You don't speak any language? Because you forgot some word in your question. Next time, try to speak a civilized language. Ok?

| inna a răspuns:

Mie imi place Ashley.Chiar ascum ascul o melodie de pe ultimul album: crank it up love struck

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Imi place ashley tisdale, este cantareata/actrita mea preferata, dap sa zicem ca si vanessa hudgens e buna dar nu ca ashley, baby spune ca vanessa e mai frumoasa, sa se uite la poze cu amandoua si apoi sa spuna, cred ca nu stie cum arata ashley!

| RetroX a răspuns:

But you don't know romanian? rolling eyes

| monyk a răspuns:

Yes, I like them... but you do not speak romanian, just english? kiss you.kiss

| Gabry a răspuns:

El csaru ep 2namawinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Da, imi plac aman2

| Alii a răspuns:

Ne-am dat pe englishlaughingoh go on

| Criiss16 a răspuns:

Niciuna.Prea fitoase.Chiar,nu stii vb romana?tongue

| powergirl a răspuns:

Ca am pus intrebarea in engleza asta nu inseamna ca nu stie romana mie imi plac aman2 i like both of them. uite am rasp in english

| mikey a răspuns:

Nici unalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| JustLauren explică:

Stiu si Romana dar engleza e mai faina...si but inseamna dar, nu fundlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? Nu stiu engleza, dar but nu inseamna fund? Deci intrebarea insemna "tu place fundul lui vanessa hudgens?" rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardnaxur1961 what did you say? I'm so silly. O sorry, I forgot, I don't speak English laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt frumoase. Dar este pacat ca ashley tisdale este dai mare decat vanessa. Mie m-ar place sa am o prientena ca ashley si sa ma impac asa de bine cum se impaca ele. Sunteti frumoase amandoua.