| SkaterProFY a întrebat:

Ziceti-mi si mia un joc fain dau fundita si tot ce e nevoie tongue Doar ziceti-mi si mia un joc fain. Vreau sa mai vad ce jocuri mai sunt ca m-am plictisit de: Mafia2, Skate3 si Cabal (toate astea 3 jocuri sunt super da m-am cam >>plictisit)big grin

4 răspunsuri:
| lovelove24 a răspuns:

Empiremt2 thumbs up

| theLOVEsc a răspuns:

Call of duty moder wardare 2 sau balck ops, crisis 2, starcraft2, left 4 dead 2, f.e.a.r 2, far cry2, fifa 11, cabelas, need for speed shift, undercovermmost wanted, carbon, world si pro street

| andrymyrytz a răspuns:

Un joc super ca mafia e gta4, nfs shif1 si 2, nfs hot pursuit 2010, nfs most wanted, superstar v8, sims3, o sa apara nfs the run.

| majestic a răspuns:

Pai tu vrei jocuri online sau normale? Pai ti-as recomanda un need for speed mai nou.nu stiu ce pc ai daca suporta, fifa 2011 sau te poti baga la mmorpg-uri precum WOW, Metin2