| Luci3344 a întrebat:

Ce jocuri cu zombi stiti ca m-am plictisit de astea care le stiu eu si vreau sa joc altele noi. ziceti-mi si mie zocuri cu zombi, dar sa nu fie online.

Răspuns Câştigător
| AndreiD1221 a răspuns:

Resident evil, Dead Island, Zombie driver, All zombies must die, alone in the dark, Amy, Dead space, Dead rising, Left 4 dea, Lollipop chainsaw, Red dead redemption, Wolfenstein, State of decay, Outlast

3 răspunsuri:
| Boundless a răspuns:

How to Survive, Zombie Panic Source, Killing Floor, Stubbs the Zombie, The Walking Dead, The Last of Us.