| mihai2092 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cel mai tare joc online, ceva in genul la metin2 dar pe engleza.

Răspuns Câştigător
| vladtheripper a răspuns:

World of warcraft sau Lineage 2

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

@cineva1992 cat de distrus poti sa fiistraight face omul a cerut un joc gen metin2 dar pe engleza na zis ca se joaca metin 2 looolrolling on the floor daca chiar ai fi avut 18 ani(asta se intelege din nume) cred ca ai fi gandit macar un pic mai mult inainte sa postezi un raspunsbig grin
si pentru mihai 2092 sa stii ca exista si metin2 englezesc... dar daca nu vrei asta poti sa te joci WoW

| unknown3243 a răspuns:

Last Chaos.

| cineva1992 a răspuns:

Disperati de metin asa ceva nu am vazut ok iti recomandat Super Mario Bross laughing rolling on the floor go and have fun!