| RyAngel a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme bune de vazut cu prietenii happy Comedie, ceva, da' nu Scary movie sau Despicable me

5 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

The Hangover (toate 3 partile)

| Furculingură a răspuns:

Uite nişte filme de animaţie :

Wall-E
Ted
Paranorman
Frankenweenie
Ice age 4
How to train your dragon
The Lorax
Coraline
Hotel Transylvania
Alvin
Sammy
Puss in boots
Rise of the guardians

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Project x, un film foarte tare...de vazut cu prieteniiiwinking

| Urucu_Laurentiu_1999 a răspuns:

Uite aici:Singur acasa partea 1, 2, 3; Matilda; Copilul problema partea 1 si 2: Norbit. Astea sunt comedii iti dau si de groaza sau SF:Saint si spider man 1, 2, 3. Toate le poti gasi pe net subtitrate in romana(dar asta doar daca scrii numele filmului si subtitrat in romana).

| ImSkruci a răspuns:

Ted,American Reunion,The Dictator,Step Up, Mama, Grave Encounter, Dark Shadow, The Hangover,