| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri de jucat in casa ca ma plictisec rauu!

10 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

In casa:carti:septica,tabinet,macaua si altele.
joacate remi.
nu te supara frate
ce jocuri mai ai
cu o mingiuta mai micuta.
table, etc.

si pe calculator:pandanda 1, pandanda2, sims.2,3;
funda?

| FriendsShow a răspuns:

Carti,septica,remmy,tomapant(tari,orase,munti,ape,plate,animale,nume total, sa spui aceste lucruri cu aceeasi litera, ex cu A:TARI:ANGLIA ORASE:ARAD...ETC,daca ati spus acelasi nume de tara, oras etc fiecare cate 5 puncte, daca tu ai pus anglia si celalalt america 10 puncte si daca doar tu ai pus 15 tu si cel care nu a pus 0, ai inteles?) pot sa mai joci:fazan rolling on the floor funda?

| LXandro a răspuns:

Poti face puzzle-uri, sunt foarte relaxante
http://www.toysmall.ro/Puzzle/ps_Jocuri-de-puzzle_498.html

| AlexiaAleAly a răspuns:

Fazan,carti[ce jocuri stii cu carti], pe net, nu te supara frate, eu am jocul piramida. daca-l ai ..sau jocuri.de genu :sah, table ....atatea stiu!
FUNDA?

| anonim1123457 a răspuns:

Tomapan, sa faci puzzle sa iti faci un oracol, macao, carti, etc ...pe calculator:ladypopular, stardoll etc

| cotelin a răspuns:

Daca ai de la 6 la 10 ani poti juca un joc de imaginatie, daca ai de la 10 la 16 ani poti juca remi, carti, piticot(daca ai)s-au nu te supara frat bine inteles daca ai si daca ai de la 16 ani in sus nu te mai poti juca decat pe facebook. daca ny iti plac variantele mele scrie un comentariu la contul meu.multumesc!

| baloggeorge a răspuns:

Poti sa faci un cort, sa citesti ceva sa inveti pentru scoala, poti sa faci cortul din paturi, ceva lumina, table, sau un joc vechi sticluta, sau rockfi:trebuie sa faci ceva din hartie

| Patricia_1957 a răspuns:

Poti sa incerci:Hotel Giant sau Simshappy

| arienuta a răspuns:

Eu zic sa joci jocul ''casa cu fantome 3''! Sau daca nu esti genul acesta esti un gen mai linistit sa joci ''barbie casa modei'' sau ''jocuri cu winy da poh''

| Florin_Gabriel_1996 a răspuns:

Ok iti zic tu daca te plictisesti uite te duci la magazin si iti cumperi un balon si te joci cu balonul eu asa fac dar daca nu sari pe pat si tipa