| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste super comedii.
Comedii din alea de razi de nu mai poti.
Thanxhappy

16 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Snow Dog...super

| daniDeeDee a răspuns:

Little man, am auzit ca este foarte tare...acum il iau si eu. big grin

| hamsterx a răspuns:

The Hangover, The girl next door, seria american pie daca nu le-ai vazut deja. etc big grin sper sa te distrezi. pup:*

| ioana181 a răspuns:

Not another teen movie laughing

| MissD a răspuns:

Sacrry movie
little man

| xeon a răspuns:

1. Cea mai tare comedie cu adolescenti American pie 7 the book of love
2.The Hangover
3. Daca esti interesata de mai multe filme da-mi un pm la mgn_cs am 23 de filme de comedie.

| stefycrazygirl a răspuns:

Pai...eu am fost la Cluj, la cinema, si am vazut Vacanta All Inclusive ( Couples Retreat )
... e o comedie cu de toate happy :X

| rey a răspuns:

Fa o plimbarehappy asta daca esti din Romania.
uita-te atent in jur, ai si drama, si comedie si western.

| Nic a răspuns:

Eu am fost la old dogs, la cinema si pot spune ca s-a ras in prostie big grin
Dar probabil conteaza si atmosfera, mai razi si de rasul vecinului happy

| buburuzaucigasa a răspuns:

Van Wilder 1, 2 si 3.

| oranya a răspuns:

White Chicks
Cool Runnings,
etc. big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grown ups, Tooth Fairy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai nou si mai tare film e FURRY VENGEANCE. Am ras pana mi s-a facut rau. Din aceeasi categorie( dar mai vechi ) Down periscope

| KiduuPink a răspuns:

O puicuta cu cocosel (rob schneider)

| blondix_1521 a răspuns:

1. American Pie 1 (1999);

2. American Pie 3 - American Weding (2003);

3. White Chicks (2004);

4. Hitch - Consilier in amor (2005);

5. Ice Age 1 (2002);

6. Shrek 1 (2001);

7. Be cool (2005);

8. Ai tai, ai mei si ai nostri - Tours, Mine & Ours (2005);

9. Singur acasa 3 - Home Alone 3 (1997);

10.Liar, Liar - Mincinosul, Mincinosilor (1997);

Alte filme luate in consideratie, foarte bune si ele, dar care din pacate nu au intrat in top:

Finding Nemo (2003), Amelie (2001), Van Wilder: Party cu scandal (2001), Vacanta lui Mister Bean (2007), Gasca nebuna - Wild Hogs (2007), Masini - Cars (2007), Ala micu' - Little Man (2006), Spargatorii de nunti - The Wedding Crashers (2005), Ia ghici, cine? - Guess Who (2005), Shark Tale (2004), Shrek 2, 50 First Dates (2004), Anger Management (2003), Analyze That - Nasul Stresat (2002), Cat imi dai ca sa te impusc? - The Whole Nine Yards(2000).