| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Buna
Ziceti-mi niste comedii cu barbati care se deghizeaa in femei, gen White Chicshee hee
si mai ziceti si niste filme tari, filmele voastre preferate, super comedii...etc etc
thanx all :*

4 răspunsuri:
| NUUSTIU a răspuns:

Big Moomas House 1 SI 2 e foarte amuzanta ti le recomand!

| aquila_4553 a răspuns:

Pai ar fi hot chick.norbit cu eddie murphy.mrs doubtfire.big momma’s house...madea’s family reunion...si filemele mele preferate sunt a walk to remember.my sister's keeper.remember me.the last song. si seria harry potterbig grin

| Marcelino a răspuns:

Eu stiu unu tare Puicuta cu cocosel(Hot Chick)

| Miяu a răspuns:

Big Mama`s House

E cu un barbat care se deghizeaza in femeie sa rezolve un caz, Comedie. Mie mi-a placut filmul.