| Marian619 a întrebat:

Ziceti-mi un site de pe mobil de pe care sa poti downloada muzica... daca ati inteles

Răspuns Câştigător
| Milashka95 a răspuns:

Www.waptrik.com
este un site p/u telefoane mobile

5 răspunsuri:
| cataalecs96 a răspuns:

Fisierulmeu.ro

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Zippy sau pur si simplu scrie numele si perss care o canta si apoi scrie download

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Waptrick?rolling on the floor serios ma? alege tubidy.com descarci muzica videoclipuri si mai multe cum ar fi ( garcea, vacanta mare, faze comice) ca sa descarci melodia dai pe clip si dai mai jos unde scrie mp3. auzi waptrickrolling on the floor. aaaa si daca vrei jocuri dai pe google: wap games download sunt jocuri tari.

| Andreus a răspuns:

Alege cucurigu..tot asa. cu cont

| PisoiMicSiPitic a răspuns:

Mobile 9. Trebuie sa iti faci cont dupa descarci ce vrei