| anonim_4396 a întrebat:

Zicetzi`mi niste status`uri cu rime amuzante!
Plzz! big grin...
Dau fundita big grinwinking!:*:X

19 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Zi de luna zi de post, mama sunt asa de proselaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intr-o noapte-ntunecoasa,
Soarele lucea pe cer
Iar eu cu barca prin casa,
Ma plimbam ca un boier.
Asta vara, de Craciun,
M-am suit intr-un alun
Si-am mancat atatea mere,
De m-am saturat de pere.Asta e licenta poetica a lui Eminescu al zilelor noastrelaughing. Desi am citit-o prima data acum multa vreme si acum rad cand mi-o aminteschee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fite gesturi si tupeu asta e talentu meu stiu sa-nvart totul pe loc dobor prostii dintr-un foc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi de luna zi de post, mama ce prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cinei harnic si munceste ori ii pros ori nu gandeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"De obicei. Te duci in cluburi de nopate. Parfumul tau pluteste in aer, acesta e portret robot de fraier!;-)de nu iti place descrierea mea imi pare rau, vorbeam doar de personalitatea ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei te duci in cluburi de noapte... Te astepti ca masina ta ma da pe spate... Parfumul tau pluteste in aer. acesta e portret robot de fraier laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o floare sunt un crin sunt parfumul cel mai fin sunt o floare-a tineretii dupa care mor baietii.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foie verde lamaita te-as saruta pe gurita, da mie scarba si mie greata ca acum afara-i gheata, si ma duc cu saniuta, si vara ma dau uta uta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O gaina-n trun picior/joaca fotbal binisor/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sugi pl

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foaie verde si-o lalea, asta e gagica mea.Langa ea erau si hotii si iei i s-au rupt chilotii.Mamaliga e pe foc, dar afara e potop. dar, gagica s-a prostit si potopu; s-a oprit.laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foaie verde ardei iute cum te-oi prinde cum te-oi f***winkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Florile sunt galbene trandafiri rosi iaute cum citesc asta prosti

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| loopytroopy a răspuns:

E bine sa muncesti ca sa nu te plictisesti laughing sorry dar la asta m-am gandit acum laughing

| loopytroopy a răspuns:

Pai stiu unul :"e bine sa muncesti ca sa nu te plictisesti". sper sa-ti fie d folos happy

| catalinflorin99 a răspuns:

Cand pun ochiul in luneta
Curat tot dupa planeta
Cand pun mana pe o bomba
O arunc in catacomba

daca mai vrei intra pe siteul : http://iceteam.darkbb.com/t276-rime-cu-si-despre-cs (sunt rime de cs)

Fundita?