| anonim_4396 a întrebat:

Ziua mea de nastere se apropie si vreau sa mi-o fac undeva gen in club,. sugestii cv...playeru e cel mai misto nu? nu tin neaparat sa mi-o fac in club daca aveti idei mai bune...

Răspuns Câştigător
| mona01 a răspuns:

Incearca undeva clasic.Cel mai cool mi se pare daca ai casa si piscina... ti-o poti face acolo dar daca nu ai te-as sfatui sa ti-o faci la un restaurana la club poate nu-ti fa placea cine site cine va mai merge, daca il inchiriezi adica numai tu sa fii si cativa prietenii e super misto. FUNDA?

2 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

Nu conteaza. E ziua ta, oriunde va fi perfect. Sa ai prietenii langa tine si va puteti distra si intr-o padure.
PS: In club te poti duce in orice zi!

| denisu2000 a răspuns:

Inchiriaza un apartament macar nu vei fi deranjat si il vei face cum vrea inima ta