| Darky142 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a iubitei mele, si as vrea sa-i fac un cadou ceva mai special si nu prea am idei, vreau sa vad voi ce idei aveti (in afara de bijuteri ca i-am luat prea multe ), Multumesc.Dau funda

Răspuns Câştigător
| EuS200 a răspuns:

Ii poti da un album cu momentele voastre impreuna, un ursulet mare de plus alaturi de un buchet cu trandafiri egal la numar cu varsta pe care o implineste.tu stii mai bine decat noi ce isi doreste si de ce are nevoie. Stiu ca exemplele pe care ti le-am dat ar putea parea banale dar sunt lucruri dragute, pe care le-ar putea pastra mult timp. happy

| RainmakerX a răspuns (pentru EuS200):

Daca are varsta cu numar par?=P Oricum foarte dragute ideile.Mai ales albumul.

11 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Uite, te invata baiatu asta :
-->www.youtube.com/watch?v=TAOM9jfzSwg

| vocea a răspuns:

Poti sa ii ei orice material daca e de la tine nu conteaza mai bine ii faci ziua frumoasa fiind alaturi de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi poţi da un sărut ăn primul rând, şi ai putea să o scoţi la o plimbare. Iar ca cadou să îi iei un buchet de trandafiri roşii si ceva de pluş. Transmitei: La Mulţi Ani! din partea meahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Darky142 explică:

Multumesc de raspunsuri ma voi gandi si voi da funda la cel mai bun raspuns multumesc :*

| Ingerultaupazitor a răspuns:

Pai. o poti face mamica. Daca intelegi.hee hee

| Stefffffff1010 a răspuns:

Poti sa ii faci cadou : parfum, o perna cu "I love you " sau alt mesaj de dragoste, o cana cu aceleasi mesaje sau ai putea sa ii aduci micul dejun la pat, alaturi e un mic cadou, cum ar fi o cana cu mesaj sau o scrisoare care sa o incante foarte tare! happy

| Maryia_Anna_1997 a răspuns:

Oferi un uruselet..de marime mijlocie, si un trandafir rosu...sigur ii va placea :*

| Maryia_Anna_1997 a răspuns:

Oferi un ursulet..de marime mijlocie, si un trandafir rosu...sigur ii va placea :*