| Unbearable a întrebat:

A mai trimis vreun utilizator mesaj la contact pentru stergerea intrebarilor? Daca da, in cat timp s-au sters acestea dupa trimiterea mesajului? Mersi.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. În mod normal în câteva zile (1-3) vei primi un mesaj de la Contact şi va trebui să-ţi dai ok-ul ca întrebările respective să fie detaşate de contul tău, pentru că nu vor putea fi şterse, dacă sunt mai vechi de 2 zile. Iar peste încă o zi-două-trei ele nu vor mai apărea pe profilul tău, ci vor fi anonime, deci ca şi şterse.

P.S. N-ai pentru ce.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti sa astepti mult si bine! Citeste la "intrebari frecvente", ca se pot sterge si prin raportare. Si se sterg mai repede.

| Kev16 a răspuns:

Dupa un sac de ani
TPU sux!