| Fatamuntilor a întrebat:

De cand s-a anuntat,,marea schimbare''pe TPU ce am observat nou?
Am vazut ca mai nou raspunsurile apar,, dupa relevanta''.
Astazi am observat ca nu pot vedea raspunsurile utilizatorilor, inclusiv ale mele.
In ceea ce ma priveste inca mai primesc notificari la postari foarte vechi si nu pot accesa ultimile mele intrebari.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Lucrarile nu au presupus implementarea unor noi functionalitati, nici vorba de mare schimbare, asa cum afirmi. A fost un update de sistem ce trebuia facut pentru ca site-ul sa poata fi accesat in continuare.
Toate problemele intampinate vor fi, daca nu au fost deja, remediate. Daca intampinati altele, ni le puteti comunica aici sau la contact.

| Fatamuntilor explică (pentru TPU.ro):

Multumesc de lamurire, Sincer m-as fi asteptat la schimbare.
Vad ca s-au rezoolvat problemele
Eu(inca) nu imi pot accesa intrebarile puse pe 22 ianarie.Sunt ok?

12 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Nu mi se pare o idee bună ca răspunsurile să apară după relevanță.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar si azi, marti 30 Ian. 2024 tot nu se pot vedea raspunsurile noastre din contul personal.
Pacat, arhivarea si schimbarile ar putea sa dureze cateva ore intr-o noapte, pentru un IT profesionist, dar aici dureaza de peste 1 saptamana si nimic nu mai merge, nici macar ca inainte sad

| Fatamuntilor explică (pentru Violleta2022):

Cred ca pana ieri mergea
inteleg sa nu pot vedea raspunsurile userior care ma ignora
Dar nici macat ale mele...
VOM vedea ce surprize ne reverza TPU!

| lpavel a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu cateva zile dar acum s-a rezolvat!
Nu mai am acea problema dar schimbarea asta e mai rea ca inainte, nu stiu de ce s-au mai complicat laughing
de exemplu acum daca iti dau reply mai multi iti apar intr-un fel de fereastra atasata de raspunsul tau DAR nu mai scrie cui i-a raspuns, asa ar putea sa de-a reply unul altuia iar tie iti vine notificare ca ti-a raspuns x si y, cand colo ei vorbeau intre ei... laughing
Trebuie sa citesti fiecare comentariu sa-ti dai seama daca tie ti se adreseaza sau nu. Asta nu e bine dar cand a fost totul bine aici? Niciodata! laughing

| Fatamuntilor explică (pentru lpavel):

Cred imi va lua ceva sa ma obisnuesc si sa inteleg cum functioneza noile schimbari.

| lpavel a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cu cat mai repede te obisnuiesti cu atat te scutesti de nervi... laughing

| Fatamuntilor explică (pentru lpavel):

Cred ca ne creste nivelul de inteligenta cand ne vom da seama cui este adresat un raspuns intr-o conversatie mai lunga.

| lpavel a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da ai dreptatate, la asta nici nu m-am gandit, deci tot raul spre bine... laughing

| TPU.ro a răspuns (pentru lpavel):

Situatia a fost remediata, acum apar autorii raspunsurilor.

| lpavel a răspuns (pentru TPU.ro):

Nu cred... Chiar acum am vazut o intrebare unde se intreaba de ce se repeta notificarile daca le-a vazut? laughing
Nu-i nimic mai devreme sau mai tarziu totul va fi ok...

| lpavel a răspuns (pentru TPU.ro):

Da, si am uitat... E foarte bine ca s-a remediat problema cu autorii raspunsurilor, ca asta era foarte important. Macar sa stim cine cu cine vorbeste... laughing Multumim! happy