| DarknLight a întrebat:

Cum pot să găsesc oameni (prietenii mei dragi) pe TPU?
Niciodată nu știu, cum dracu găsesc oameni pe tâmp ăsta de forum.
Dar vreau să-mi recuperez prietenii. happy

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poti sa iti treci prietenii intr-o lista word daca sunt asa importanti pentru tine, copiezi adresa de profil.Sau faci captura de ecran la lista si speri ca nu isi vor schimba numele.laughing

| DarknLight explică (pentru dullcat):

Ehhh, acum nu am zis nici că nu aș putea trăi fără voi. happy
Dar da, mi-ați ajuns oarecum importanți, oamenii de aici.
Evident, oamenii din spatele contului și nu conturile în sine, ok, să ne înțelegem. laughing)
Asta ar mai lipsi să prind drag de conturi, pseudonime și roboți. laughing)
Deci eu una chiar vă apreciez pe care vă apreciez și xhiar și pe cei care nu vă apreciez.
Nu știu, dar TPU, îmi dă un vibe de școală așa. happy Unde se cunosc toți cu toți, majoritatea umblă fiecare cu bisericuța lui sau gașca lui și fiecare face parte dintr-un trib și bisericuță laughing) unii se iubesc, alții se urăsc, ca și la școală și aici există toate tiparele de oameni (bufonii, nebunii, certăreții, nesuferiții, bârfitorii, narcisiștii, atotștiutorii, bătăușii și cei care oferă bully), yey, și-ți dai seama cât de faină este această platformă?!
Ne simțim veșnic elevi la școală, stând pe aici. happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Poate asta te ajuta
https://www.tpu.ro/useri/clasament-general/
dar trebuie sa si accepte cerereata.Nu obligati, in plus unii au setat profilul sa nu primeasca cereri, iar eu ii sterg pe cei imi par suspecti.

| Fatamuntilor a răspuns:

De ce oi fi avand nevoie de doua conturi active, doar tu stii
https://www.tpu.ro/utilizator/actliy

| norisorulpufos a răspuns:

Pe cine vrei sa recuperezi?
Pufulete?

| DarknLight explică (pentru norisorulpufos):

Păi pe PufulețiGratis, o cam am și pe viu. Ne auzim destul de des la telefon. Însă astă seară am traversat primele noastre turbulențe, sper să mă ierte în final. happy Dar mna, eram conștientă, că vor veni și vremurile astea. Însă ar fi fain, dacă ne-am ierta mereu și dacă am păstra o prietenie trainică.
Dar da, dacă mai este pe aici PufulețiGratis (deși eu nu am mai văzut-o) pe ea clar o vreau înapoi pe TPU. happy
Însă nu știu unde a dispărut.
Pe ea nu am găsit-o în lista cu userii TPU-ului. Să încerc să o caut cred, pe la întrebările mele de pe vechiul cont. happy
Dar să nu-mi spui că acum tu ești noua PufulețiGratis?! happy
Dacă da, aștept să-mi răspunzi la telefon. Căci nu vreau să mai treacă o zi, fără să nu clarific tot sau fără să nu se rezolve turbulențele dintre noi. big grin
Nu știu de ce, dar intuiția mi-ar spune că tu ești cu acest cont. happy

| norisorulpufos a răspuns (pentru DarknLight):

Nu sunt eu.
Sunt acel om care te-a sunat.
Dar ai fost destul de stresata, alx.
Parca a fost anul trecut.
Nu mai am numarul tau