| CocalaraRockerita89 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Ce sa fac pentru a primi un email de confirmare a contului?

Răspuns Câştigător
| anonim1808 a răspuns:

Daca iti apare ca l-au trimis atunci asteapta poate nu iti ajunge atunci poate numai pe cealalta zii iti va veni email.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă l-ai solicitat, dând clic acolo unde ţi se cerea, tot ce poţi să faci, e să aştepţi şi să nu uiţi să verifici şi în "Spam". Succes!

| rty a răspuns:

Sa ai rabdare.

| CocalaraRockerita89 explică:

Kiss345 nu am primit nici un email...adresa de mail sigur nu e scrisa gresit

| Kiss345 a răspuns:

Pai emai-lul ti0l da ei atunci cand iti faci cont... mie asa mi-a dat