| mikici a întrebat:

Am o intrebare de ce nu primesc raspunsuri la intrebarile mele?

11 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Poate nu erau relevante

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai nu avem idee ce salarii au contabili un UE si ce curiozitati mai ai tu.
O seara bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În PRIMUL rând, să le postezi la categoria CORECTĂ, nu aiurea!

Spre exemplu, postezi întrebare legată de soft contabil la jocuri =))

http://www.tpu.ro/......contabili/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Intrebarile nu respectau categoria la care au fost postate de tine
2.Nimeni nu a stiut sa-ti raspunda
3.Intrebarile au fost neinteresante/irelevante

Eu ti-am spus care ar fi putut fi cauzele-acum tu decizi care este/sunt cea/cele corecta/corecte!

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca ai niste intrebari ale caror raspunsuri le stiu prea putine persoane.Gen:salariile contabililor, ce soft foloseste o banca etc.Astea sunt niste chestii pe care prea putini le cunosc.Si chiar daca le-ar sti nu ti-ar spune.Ok?

| mikici explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru sfaturi

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsurile nu vin în secunda doi, trebuie să fie cineva care cunoaște răspunsul, că doar nu răspundem să ne aflăm în treabă!
Pa, pa.

| StefanRO a răspuns:

Alege categoria corecta si poate rasp si aia

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Poate nu le-ai pus la categoria corecta sau utilizatori nu vor sa raspunda

| Rubyrubyy a răspuns:

Poate ca utilizatorii TPU nu vor sa-ti raspunda..Sau unii chiar nu stiu sa raspunda si uite asa nu se primesc raspunsurile.

| OnuOnulică a răspuns:

Poate că nimeni nu știe răspunsurile la întrebările tale.