| Little Kid a întrebat:

Cum pot fi anuntata pe email cand primesc raspunsuri la intrebarile mele de pe TPU.ro? nu cand prietenii de pe site pun intrebari ci cand primesc raspunsuri

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vei fi instiintata cand vei primi raspunsuri la intrebarile postate.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Notificarea pe e-mail se face automat, asa ca vei fi instiintata de fiecare daca cand cineva va posta un raspuns la intrebarile tale.

| Little Kid explică:

Pai, nu! Am dezactivat...`chestia` aia de pe mail ca sa nu mai fiu anuntata. iar acum...whistlingwhistling
Sper sa se inteleaga cand spun "chestie"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic special. Le vei primi automat.
Daca totusi nu se intampla asta adreseaza-te adminilor.
http://www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde primesti emailurile pentru confirmare email sunt doua casute, una o bifezi ca sa primesti si un o bifezi sa nu primesti! succes!