| Fischer_Evelyn_1997 a întrebat:

De fiecare data când pun o întrebare primesc maxim doua răspunsuri. Apoi nimic. Puteti sa uitati peste întrebările mele și să mai îmi dai câte un răspuns? Ar fi drăguț multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Asta pentru ca intrebarile tale nu necesita multe raspunsuri...
Vrei seriale gen h2o, ti s-au dat
Vrei carte de magie...chiar nu sunt multi care stiu ce si cum
Vrei sa cumperi serialul "Iubire ca in filme" ...pe bune?

| GoldenZenith a răspuns:

Depinde ce întrebări pui și dacă ai primit în alea doua răspunsuri ceea ce căutai, ce rost are să mai primești altele?

| sweetangels a răspuns:

laughing

| BogdanBz a răspuns:

Daca simplul fapt ca nu ti se raspunde la intrebari te face sa reactionezi asa, nu vreau sa imi imaginez cum faci cand vrei sex. de fiecare data cand am pofta imi dai doar 2 numere. poate pe viitor imi poti da mai multe laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Fischer_Evelyn_1997 explică:

Ce raspunsuri ati dat ma pis pe voi