Am o mare problema! Pe acest site, nu pot posta raspunsuri, doar intrebari. De fiecare data cand scriu textul unui raspuns, nu merge sa dau "raspunde". Am cont verificat. Poate ca ati mai trecut prin asta si va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Înlocuieşte-ţi browser-ul.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se mai intampla si mie la fel. Pentru a izbuti postarea raspunsului folosesc doua modalitati:
1.Incerc de mai multe ori postarea dand refresh.
2.Copiez raspunsul, ies de la intrebarea respectiva, intru iarasi, pun raspunsul si dau Raspunde.

| alexs99 a răspuns:

Daca ai adresa de mail confirmata, e o problema de la browser, dai un refresh la pagina.

| Arikirinmotoka a răspuns:

Fa-ti alt cont!