| Marinescu_Razvan_1996 a întrebat:

Am postat o întrebare la care am și primit mail ca mi s-a răspuns. Eu nu pot sa o găsesc sa văd răspunsurile. Îmi poate explica cineva de ce?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întrebarea o poţi găsi şi în secţiunea "Intrebarile mele" din grila portocalie/stânga sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/questions/

Răspunsurile le poţi găsi şi în secţiunea "Raspunsuri primite" din grila portocalie/stânga sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/user-notifications/

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Vad ca esti user junior, iar postarile tale nu apar imediat
Intra pe vizualizare profil si acolo vei vedea ca vedea intrebarile tale.
Trebuie sa-ti confirmi emailul.
Nici postarile seniorilor nu apar in timp real!

| TheCuteOne a răspuns:

Eşti încă foarte nou pe site şi poate întrebările tale nu au fost aprobate.(Ori au fost raportate şi şterse de pe site.)

| DavidUnicorn a răspuns:

Poate răspunsul nu este aprobat încă şi din cauza asta nu apare!