| mariacris98 a întrebat:

Am pus o intrebare, iar canda am primit raspunsuri nu aveam la toate posibilitatea de a da funda. De ce?

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Trebuie sa astepti, e din cauza netului sau din cauza site-ului. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti si vor aparea funda la toti:*

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai face site-ul gafe uneori. Revin-o mai târziu la acea întrebare!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un singur răspuns se premiază, indiferent de numărul lor!
Pa, pa.

| mariacris98 explică:

Stiu ca pot da funda unui singur raspuns, dar mie nu imi aparea funda gri in dreptul tuturor raspunsurilor. Si, de exemplu, daca un raspuns era ma folositor decat altele nu puteam sa ii dau funda din cauza ca nu era funda gri la raspuns.
P.S. Nu am dat funda la nimeni si tot nu erau la toate raspunsurile fundele gri.

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

La mine e exact asa. am putut oferi funda peste 3 zile dupa ce am pus intrebarea, asa ca nu'i nimic daca cei care au raspuns vor astepta putin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca funda e doar pentru. cel mai bun raspuns, nu pentru toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca ai avut putine raspunsuri, iar cineva o fi raspuns de mai multe ori.

| MasterGoldX a răspuns:

Pentru. ca nu poti acorda mai multe funde, decat una pentru. un singur raspuns. dar in schimb poti sa dai voturi.

| Kassandra1408 a răspuns:

Probabil sistemul a uitat sa te logheze automat. Da sign out, logheaza-te din nou si ar trebui sa iti mearga.

| ChristinneVonD a răspuns:

Poti acorda O singura funda per intrebare. Dar daca tot vrei sa "ii rasplatesti" si pe ceilalti le poti da voturi happy

| LittleMilka a răspuns:

Funda o poti da doar unui raspuns, celui castigator, adica unul singur, acela care ti se pare tie cel mai bun.
Fundita?batting eyelashes

| EndOfJoke a răspuns:

Pai nu mergebig grin. Daca ai primit mai multe raspunsuri dintre ele il selectezi pe cel mai bun si doar aluia ii dai funda.In rest la celelalte poti da vot, in functie de raspunsul primit. FUNDAbig grin