| TheSpecialOne a întrebat:

Am pus o intrebare iar la intrebarile mele apare ca am 3 raspunsuri iar cand o caut la categoria ei apare ca are 2 raspunsuri dar cand dau pe ea nu apare nimic(e portocalie deci cineva a raspuns) ce pot face?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Toate postarile noastre apar pe site cu o mica intarziere (0-15 minute). Dureaza ceva timp pana se fac toate actualizarile datelor. Incearca sa revii la intrebare putin mai tarziu!
2. Este posibil ca acel/e raspuns/uri sa fi fost raportat/e, desi e foarte putin probabil.
Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

TPU nu este actualizat in timp real!
dureaza ceva pana intrebarile sunt actualizate pe site!
...pentru ca esti noi venit/a ar tr sa citesti rubrica intrebari frecvente :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| IIIx333III a răspuns:

Mai asteapta putin sa apara raspunsurile, maxim 20 de minute, si te asigur ca o sa fie ok si la categoriewinking

| crissmay a răspuns:

Trebuie doar sa mai astepti adica iesi de la intrebare si mai astepti ca poate cel care a raspuns, a raspuns recent, si mie mi s-a intamplat de o groaza de ori.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putina rabdare, dureaza putin pana vor fi vizibile raspunsurile(maximum 15 minute).

| vreaubebe a răspuns:

Mai ai putina rabdare cam 10-15 minute si raspunsurile vor aparea in totalitatew. dureaza pana apar chiar daca esti instiintat ca ele exista

| hardy10000 a răspuns:

Poi lasa intrebarea cel putin 15 min, si mie mi se mai intampla si asa fac. Funda?