| Dixygirl a întrebat:

Cum imi pot pune poza la profilul TPU? Multumeschappy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra la "Editare profil", selecteaza/incarca o imagine si salveaza! Poza ta va aparea in cateva ore-zile (dureaza pana se actualizeaza datele). Succes!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Dai la editare profil.se afla in dreapta,dupa aia selecteaza imagine de profil.
Scoti poza din pc si dai save.
Poza se modifica dar nu o sa-ti apara imediat la profil... dureaza cam doua sau trei zile, asta findca site-ul este cam incarcat cu useri si se modifica cam greu.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| DaNiElA_8352 a răspuns:

. intri pe 'Editare profil'.
2.Jos de tot, pe langa butonul 'Salveaza modificarile' gasesti optiunea 'choose file' si selectezi poza pe care o vrei la avata

| Lumine a răspuns:

Dupa ce te-ai logat pe contul tau in stanga pagini de web sunt mai multe optiuni, cauta editare profil acolo iti editez profilul si jos este, o setare dupa ce cauti prin pc imaginea pe care doresti sa ti-o pui la profil dau salvare profil si gat. Funda?

| Seiran a răspuns:

Heii~! big grin
Uite cum trebuie sa faci
1. intri pe 'Editare profil'.
2.Jos de tot, pe langa butonul 'Salveaza modificarile' gasesti optiunea 'choose file' si selectezi poza pe care o vrei la avatar. Funda? puppy dog eyes Daca vrei...