| 2000Inna2000 a întrebat:

poate pentru unii pare stupida. Nu am mai intrat de ceva vreme, de cam 1 an si ceva pe TPU, si nu imi amintesc cum pot schimba profilul, adica poza. Apreciez fiecare raspuns! Multumesc! kiss >big grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Medeea happy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca Medeea, dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

1 răspuns:
| Roua2001 a răspuns:

Dai acolo unde scrie logat ca Medeea_1885 la editare profil. de acolo te descurci. funda?