| sodobar a întrebat:

Am vazut ca atunci cand unul dintre prienteni pe TPU pune o intrebare o primesc si eu pe mail,banuiesc ca si eu cand pun o intrebare o primesc si ei pe mail, cum pot face ca ei sa nu mai primeasca mail cand pun o intrebare?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Tu primesti notificare pentru ca asa ai facut setarile in Notificari http://www.tpu.ro/notificari/ ( Doresc sa primesc notificari de la toti prietenii atunci cand adauga o intrebare ), dar nu poti sa stii ca prietenii tai cum si-au setat Notificarile si daca au setat si ei la fel ca tine atunci vor primi si ei notificari cand pui tu o intrebare.

1 răspuns:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Dai la profil..pe acolo este doresc sa primesc email cand cineva pune intrebari