| ionut_1308 a întrebat:

Asi vrea un webkinz jr dar nu am bani. puteti sa-mi dati numele de utilizator si parola animalutului vostru plz.

4 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Iti poti face un cont de proba e la fel ca cel cu cod doar ca nu merg toate jocurile si nu poti vizita chiar tot...in rest e la fel nu iti trebuie contul si parola altcuiva. oricum nimeni nu iti va da contul sau codul lui...

| SandraPhantomhive a răspuns:

Daaa cum sa nu.Numele, parola.O cafea nu vrei? 100.000 de euro, de ce nu? laughing

| Dreamy a răspuns:

De acord cu @puffu!
Chiar nu ai 20lei pentru un cont dar ai cat sa platesti internetul?

No comment!

| AlcatraZ6501 a răspuns:

Dar nu este o avere 20 RON.