| anonim_4396 a întrebat:

Asta http://www.TPU.ro/utilizator/eaz o copie pe http://www.TPU.ro/utilizator/awvap? sua e acelasi ca pe al doilea cont e avertizata? voturi

10 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Probabil e aceeasi persoana avand in vedere ca au acelasi nume si acceasi imagine.

| CautNume a răspuns:

ScurtCircuit nu sunt idioata si vad si eu ca un cont e suspendat nu vezi ca am zis si in intrebare?

| CautNume a răspuns:

ScurtCircuit mai bine sa previ decat sa tratezilaughinglaughing asa ca ti-am zis dinainte ca nu sunt idioatatongue

| CautNume a răspuns:

Jelli eu sunt in privinta ta aproape convinsa.

| MrSpooky a răspuns:

E o copie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asa fac multi pe TPU. Tu nu vezi ca are un cont suspendat? D-aia are un al 2-lea cont.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci ce vrei sa mai stii? E vorba de acelasi utilizator. Nu ti-e destul de clar?
"nu sunt idioata" - n-am zis eu ca esti! Tu ai zis-o!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot giuly e pe ambele. Mulți nu mai așteaptă și nu își mai reactivează conturile după 30 de zile. Își fac unul nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bine GrimReaper. Oricum, eu aveam dubii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De-aia mă înjuri la întrebarea aia, or, nici nu mă cunoști.