| KoKo56 a întrebat:

Ati observat ca, atunci cand puneti o intrebare nu puteti alege categori,, cauze nobile" D: De ce?

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

@ioan
Faci umbra degeaba pamantului.
Incerca sa te bagi sub pamant ca sa nu mai deranjezi pe nimeni!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că aşa este setată această categorie (De ce? Nu mă întreba). În schimb poţi să postezi la "Voluntariat/ Ecologie".

| Dennys1521 a răspuns:

Sa stii ca e posibil nu am incercat
dar am vazut ca sunt doar 21 de intrebari acolo
dar ma uit imd dupa ce-ti dau raspunsul

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Este o rubrica inchisa de catre admini...

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
la cauze nobile nu pot posta intrebari decat "cei de sus".

daca vrei sa faci o cauza nobila scrie sus la contact sa puna acolo o intrebare!

mult succes!

| ionutsb a răspuns:

Ba poti alege.O alegi din partea dreapta sus in chenarul portocaliu unde scrii intrebarea. FUNDA?!