| Meli2000 a întrebat:

Am incercat sa-mi pun o poza la editare profil si am reusit am dat salveaza. Dar dupa ce am intrat la profil nu mai era! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Eu o văd, dar numai aici la întrebare, dacă îţi vizualizez profilul nu o pot vedea.
Trebuie să aştepţi o zi sau două ( sau numai câteva ore, depinde ) ca să-ţi apară poza, nu-ţi apare chiar imedia după ce ai pus-o, dar nu-i nimic în neregulă cu ea, aşa trebuie să fie şi sigur va apărea, nu te îngrijora.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştită! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai un pic de răbdare până la modificarea completă.
Eu văd o fetiță la avatarul tău.
Pa, pa.

| mariacris98 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana se salveaza. Poate dura cateva ore sau cateva zile.

| Elenaaa23 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. E din cauza pozei, incearca sa pui alta si eu am facut la fel si acum ramane.laughing

| Adrick a răspuns:

Asteapta pina va fi aprobata! mîine va fi cu exactitatea, daca nu chiar spre seara