| madalinGL a întrebat:

Am o probleme: am postat o intrebare la care am primit mai multe raspunsuri,dar nu mi se permite sa dau funda decat la primul raspuns. Imi puteti spune cum pot da funda si un altui raspuns, va rog?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Aşteaptă câteva ore şi încearcă mai târziu (cocardele gri se afişează cu o mică întârziere în cazul utilizatorilor noi).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa apesi pe funda din dreptul persoanei pe care vrei sa o alegi castigatoare.