| sandrapalog a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cum imi gases intrebarea care am postat-o ieri in anonim la rubrica Dragoste si sex? :-s tot o caut dar nu o gasesc sa vad raspunsurile; Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Daca ai postat-o ca anonim inseamna ca nu erai logat, deci nu o gasesti in "intrebarile mele".Cel mai bine vezi caseta de sus unde scrie "cauta intrebari sau raspunsuri" si scrii acolo despre ce era intrebarea ta.De exemplu "cum sa fac sis de rosii?" si dai enter.Si-ti vor aparea intrebari si raspunsuri referitoare la termenii folositi pentru cautare.Cu placere.

7 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Sus vei gasi (cauta intrebari si raspunsuri).Mai poti intra pe mail sa vezi daca ai primit raspunsuri ieri la intrebarea pusa si asa o vei gasi mai usor.

| sanders a răspuns:

Pai apasa acolo in stanga unde scrie intrebarile mele

| educatie2021 a răspuns:

Pe lista din stanga unde scrie cu portocaliu : vizualizare profil, editare date logare, etc ai si INTREBARILE MELE

Apasa pe el si alege intreb care t intereseaza

| Aisha a răspuns:

Mai bine dai la intrebarile mele si vezi acolo raspunsurile

| valinoname a răspuns:

Du-te in dreapta si e o lista si scrie intrebarile mele dai click pe ea si iti arata intrebarile dar eu am intrat pe profilul tau si la intrebari scriea 0 poate ca nu ai pus intrebarea.

| andreea13_5992 a răspuns:

Vezi ca in partea stanga unde scrie cu portocaliu logat ca "sandrapalog" desubt scrie vizualizare profil si mai jos scrie intrebarile mele. dai click acolo si iti gasesti toate intrebarilebatting eyelashes

| Ralu_7317 a răspuns:

Pai intri la intrebarile mele si acolo iti arata toate intrebarile tale postate pe site. big grin