| cypryan11 a întrebat:

Buna
Asta e o intrebare pentru admini sau pentru cei ce cunosc bine situl
Am vrut sambata sa imi schimb poza la profil si am vazut ca ieri nu aparea si am pus inapoi poza care o aveam inainte la profil si tot nu apare
PS:Stiu ca trebuie sa treaca 24 de ore, dar eu trecut si nu vad sa se fi schimbat poza

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

In urma problemelor intampinate cu serverul duminica, este posibil ca fotografia ta de profil sa nu se fi salvat si-ti cerem scuze pentru aceasta situatie.
Incearca sa o incarci din nou.

Alexandra - TPU

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil ca poza să fie mai mare decât dimensiunea avatarului și de aceea nu s-a schimbat.
Alege una mai mică și la final dă-i clic pe Salvează profilul.
Modificarea apare în maxin 24 de ore.
Succes!
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Imaginea nu apare nici macar la intrebare, sigur ai dat pe Salveaza profilul dupa ce ai incarcat poza?
Daca da, atunci scrie mesaj adminilor la Contact http://www.tpu.ro/contact si se va rezolva problema.

| mola a răspuns:

Buna.
Admini nu lucreaza sambata si duminica. Sper ca te-am ajutat.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Dupa cum stii, sambata si duminica sunt zile nelucratoare.Deci nici adminii nu ti-au putut aproba poza.
POza trebuie aprobata pentru a vedea daca nu are ceva injuriii etc. pe ea.
Daca tot nu iti accepta in 24 ore, Trimite un mesaj la contact!
Pa`pa!