| Ofiintă a întrebat:

Buna,
Vreau sa-mi schimb fotografia de profil de pe facebook insa momentan s-a schimbat si treaba asta astfel imi apare ca trebuie sa o decupez si zoom.
Pun zoom-ul la cel mai departat si fotografia pare tot foarte apropiata astfel incat nu-mi place.
Deocamdata am vrut sa-mi schimb fotografia de profil si am ramas fara caci nu pot sa adaug o alta poza pe care o aveam inainte la profil pentru ca imi apare din nou si ma obliga sa o decupez.
Chiar nu se poate face nimic?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa modifici poza incat sa o aduci la rezolutia acceptata de facebook, sau mai exista o metoda. Pune-ti contul de fb in engleza ( US ) sau UK. Pe una dintre aceste limbi faza asta cu modificarea pozei nu s-a implementat inca.

Bft!